Весела грамота

Весела грамота

Малеча опановує мистецтво красномовності, навчається точно викладати свою думку. Метою граматичної студії є зробити так, щоб дітки вміли говорити красномовно та самі отримували від цього задоволення.

Заняття з Веселої грамоти проходять відповідно до віку дитини з використанням цікавих ігор, завдань, картинок, наочних прикладів. При цьому враховуються усі їхні індивідуальні особливості, а саме вік, фізичний та психічний стан, бажання, уподобання та інтереси. Малюки легко можуть впоратися з поставленими для них завданнями, рухаючись від простого до складного.

Завдяки цим урокам діти всебічно розвиватимуться: відбуватиметься розширення знань про навколишній світ, збільшуватиметься словниковий запас, розвиватиметься логічне мислення. Всі ці процеси проходять у поєднанні з такими видами діяльності, як ліплення, малювання, вирізання, конструювання, створення аплікацій тощо.

Старші діти починають знайомитися з літерами та одразу вчаться поєднувати їх у склади. Згодом готуються до оволодіння письмом за допомогою спеціально підібраних вправ.

Для дошкільнят – це перші заняття на їхньому життєвому шляху. Тому від того, наскільки цікаво буде поданий матеріал, залежить те, які враження вони отримають від них!